VIDEO KŪRIMAS

Pristatomaisiais video filmais galima ne tik perteikti kompanijos istoriją, atskleisti produkto savybes, bet itin pagerinti konversijų rodiklius, padidinti įrašo įsitraukimą ar prekės ženklo žinomumą.

Pagal Wirebuzz, žiūrovai įsimena 95 proc. parodytos žinutės, lyginant su tekstine žinute, kurios turinio įsimena tik 10 proc.
Anot „Internet Retailer“, iki 85 proc. vartotojų linkę pirkti peržiūrėję pristatomąjį vaizdo klipą. Video filme, kuris taps komunikacijos socialiniuose tinkluose dalimi, atskleidžiama ne tik techninės savybės svarbios vartotojui, tačiau dar sukuriama pozityvi emocija ir noras įsigyti produktą.

%

geriau įsimenama žinutė

%

pirkimo tikimybė po video peržiūros

%

pritraukia potencialius klientus

Kodėl socialinių tinklų komunikacijai reikalingas video filmas

1

Su įtraukiančio turinio video filmu kompanija išsiskirs iš konkurentų ir pritrauks potencialių klientų dėmesį. Kiekvienas video filmas yra individualus ir pritaikytas konkrečiai kompanijai, todėl jis bus labiau atpažįstamas ir įsimenamas auditorijos.

2

Per trumpą laiką perteiksite lengvai suprantamos techninės informacijos, todėl auditorija lengviau supras išskirtinius pranašumus, sukuriamą vertę ar kaip konkrečiai gali būti pagerinamas jų gyvenimas.

3

Turėsite video turinį, kuris gali išlikti aktualus pakankamai ilgą laikotarpį. Galima pasiekti labai plačias auditorijas per visą video filmo komunikavimo laikotarpį skirtinguose socialinių tinklų kanaluose. Jis taip pat gali būti talpinamas svetainėje, o auditorija žiūrėdama ir leisdama daugiau laiko Jūsų internetinėje svetainėje gerina pozicijas paieškos sistemose.

4

Socialiniuose tinkluose viešinami video filmai yra pakankamai trumpi, nuo 20 iki 180 s. Per šį laiką galima kūrybiškai ir subtiliai pristatyti produktą ir labai reikšmingai padidinti konversijų rodiklius bei pardavimus.

5

Vartotojai, peržiūrėją vaizdo įrašą, įgauna pasitikėjimo. Jie pamato ir pajaučia žmones stovinčius už konkretaus produkto ar paslaugos, supranta kiek darbo ir atsidavimo yra įdėta, kad produktas būtų būtent toks.

6

Trumpai tariant, profesionalus pristatomasis vaizdo įrašas padės Jūsų prekės ženklui išsiskirti iš konkurentų, padidinti pardavimus, tapti atpažįstamam ir sukurti auditorijos pasitikėjimą.

Jei norite detaliau sužinoti apie Jūsų naudojamų komunikacijos kanalų efektyvumą, kaip juos patobulinti ar gauti daugiau naudos – Mes esame čia.

Taip pat pasidalinsime kokios dažniausios komunikacijos klaidos ir koki yra sėkmės pavyzdžiai.

AKTUALI PASLAUGA

KO SIEKIATE

ĮMONĖS VEIKLOS SRITIS

15 + 5 =

Kaip sukuriamas pristatomasis video filmas

1. PASIRUOŠIMAS FILMAVIMUI

Tai vienas svarbiausių etapų, kurio metu labai aiškiai išdiskutuojamas ir sukuriamas scenarijus. Kokia filmo idėja, ką norima parodyti, koki kadrai privalo būti nufilmuotos, kokius interviu padaryti, kad turinys auditorijai būtų įdomus ir vertingas. Pristatomąjam filmui sukurti, kuriame atskleidžiamos kompanijos vertybės, kultūra ar produkto savybės, paprastai reikia atlikti filmavimus skirtingose lokacijose, skirtingais filmavimo kampais (detalinis, plataus kampo, iš oro), įtraukti daug detalių, kurios sukuria filmui tikrumo jausmą. Visos scenarijaus detalės turi būti išgrynintos iš anksto ir pasiruošta joms nufilmuoti.

2. FILMAVIMAS

Nesvarbu kurioje lokacijoje vyskta filmavimas – vidaus patalpose ar lauke, tvarkingoje ofisinėje aplinkoje ar žemėtoje ir šlapioje statybų aikštelėje, visais atvejais būtina užtikrinti stabilų ir skaistų video medžiagos sukūrimą. Nepriklausomai nuo sąlygų, detalės negali būti praleistos, nes kartais tų pačių filmavimo sąlygų sukurti nėra galimybių. Ypač tai aktualu, jei į projektą yra įtraukta daug partnerių ar filmavimai vyksta realiai vykdomame projekte.

3. POST-PRODUKCIJA

Filmo montavimas, tai tas darbų etapas, kuriame išplėtojamas video stilius ir formatas. Grafiniai elementai, diktoriaus įgarsinimai, intervių, muzikiniai fonai, titravimas ir teksto elementai, spalvų redakcija, fonai, klipų greičiai – visos šios montavimo subtilybės, kurios paprastą filmuotą medžiagą paverčia meniniu filmu nepriklausomai nuo jo ilgio.

4. PATEIKIMAS

Labai dažnas atvejis, kad nepaisant įdėto darbo į filmo sukūrimą, jis pasiekia ribotą auditoriją dėl blogo komunikavimo. Jis turi būti pritaikytas visiems socialinių tinklų video filmų formatams, padaromos kelios jo redakcijos (story, trailer ir ilgesnės apimties), kad pasiektų socialinių tinklų auditoriją (Facebook, Instagram, Linkedin, TikTok, Youtube, Vimeo, Behance), svetainės lankytojus, naujienlaiškių skaitytojus ar Jūsų pranešimo klausytojus.

SUNKU APSISPRĘSTI?