SVETAINIŲ KŪRIMAS

Ar man reikia naujos internetinės svetainės?

Retai sutiksi kompaniją, kuri neturi internetinės svetainės. Tačiau nelygu kokiame sektoriuje dirba įmonė, svetainių išvystymo lygis labai skiriasi. Vieniems svetainė, tai būtinybė didinti pardavimus, kitiems tik reprezentacinė priemonė. Tačiau šiandieninė visuomenė tokia greita, kad svetainės vaidmuo tapo itin reikšmingas visais atvejais. Žmonės kompanijose dažnai keičiasi, todėl nauji atėją ieško naujų ryšių, kita vertus net ir lojaliausią klientą pasiekia vis nauji pasiūlymai išbandyti naują partnerystę – geresnę, pigesnę, patogesnę… žmonės įprato prieš priimant bet kokį sprendimą „googlinti“, skaityti ir išsirinkti iš visos gausos informacijos. Ir ką jis pasirinks? Jis pasirinks tą paslaugų teikėją, kuris jį labiausiai įtikins savo žiniomis ne apie produkto techninę specifikaciją, o apie kliento poreikius, jo norus ir problemas, pasirodys nuoširdus ir žinantis ką daro.

%

padeda padidinti žinomumą

%

padidina srautą

%

pritraukia potencialius klientus

Jei svarstote ar Jums reikia naujos svetainės – atsakykite sau:

Svetainė dizainas modernus ir prisitaikantis prie skirtingų įrenginių?

Svetainės lankytojui pakanka 2 s. susidaryti nuomonę apie jūsų svetainę ir apsispręsti – skaityti toliau ar išeiti.

Tekstinis turinys yra įdomus ir įtikinantis?

Ar vedamas svetainės vartotojas link pristatomų paslaugų ar produktų galės lengvai gauti betarpišką konsultaciją? Daugelis svetainių turi nuobodžias užklausų formas, kuriomis mažai kas naudojasi.

Patraukliai pateikti naujausi darbai?

Pateikite tokius darbus ir prisistatymus, kurie svetainės vartotoją edukuoja ir parodo Jūsų galimybes. Nuotraukos ir video yra informatyvūs ir pozityvios emocijos. Tačiau visuomet venkite per daug detalios informacijos, kuri skaitytoją verčia nuobodžiauti. Tai ypač svarbu turint omenyje mobiliųjų vartotojus.

Svetainėje integruotas email marketingas?

Visi apsilankę vartotojai Jūsų svetainėje turėjo tam priežastį. Tačiau jau po pirmojo apsilankymo Jūs galite prarasti ryšį su skaitytoju, jei jam nepasiūlote galimybės tęsti bendravimo alternatyviomis formomis. Email marketingas – viena iš tų priemonių, kada Jūs galite etapiškai pristatyti vartotojui savo kuriamas vertes ir galimybes būti naudingam.

Jei norite detaliau sužinoti apie Jūsų naudojamų komunikacijos kanalų efektyvumą, kaip juos patobulinti ar gauti daugiau naudos – Mes esame čia.

Taip pat pasidalinsime kokios dažniausios komunikacijos klaidos ir koki yra sėkmės pavyzdžiai.

AKTUALI PASLAUGA

KO SIEKIATE

ĮMONĖS VEIKLOS SRITIS

2 + 6 =

Kodėl rinktis mūsų sukurtą svetainę?

Nekalbant apie tai, kad svetainė turi būti techniškai tvarkinga, prisitaikanti prie skirtinų įrenginių yra keletas papildomų akcentų, kurie dirbančią svetainę atskiria nuo parodomosios:

1. Svetainė turi turėti aiškią ir logišką struktūrą, kuri veda vartotoją nuo susidomėjimo produktu iki pasikreipimo.

Šiuolaikinis svetainės skaitytojas nori suprasti paslaugos ar produkto esmę labai greitai ir paprastai, jei jis to negauna – jis išeina iš jos. Todėl nuo to, kas, kuriuo metu bus pristatyta, priklauso jo noras būti šios svetainės lankytoju ar ne.

2. Tekstinio turinio sukūrimas.

Jau vien dėl to, kad dažnu atveju virš 50 proc. svetainės vartotojų yra iš mobilių įrenginių, ilgomis teksto pastraipomis nieko nesudominsi ir jos tikrai nerodo jokio profesionalumo, labiau negebėjimą suprasti vartotojo poreikių. 

Copywriter‘io sukurti trumpi ir taiklūs tekstai, struktūrizuotai atsakantys į kliento skaudžiausius klausimus, pateikiantys įrodančią informaciją apie kompetenciją ir supratimą apie sektoriaus trendus dažnu atveju įtikina vartotoją išbandyti Jūsų paslaugas ar produktus.

3. Svetainėje įdiegiame keletą skirtingų susisiekimo formų,

kad klientas bet kuriuo metu galėtų užduoti jam aktualius klausimus ar konsultuotis dėl paslaugos ar produkto įsigijimo.

4. Internetinės svetainės dizainas.

Kiekviena svetainė, tai tarsi virtualus ofisas ar parduotuvė, todėl čia labai svarbu sukurti asociatyvų stilių ir dizainą Jūsų veiklos sričiai. Cover nuotrauka iš Shutterstock ir pritaikyta logotipo spalvų paletė, tai ne tai ko Jums reikia.

5. Atliekame fotosesijas, kurios iliustruoja Jūsų aplinką, tikrus žmones ir jų emocijas.

Visa svetainė turi būti pripildyta tikrumo jausmo, todėl originalus vizualinis turinys ypač padeda pristatyti realią atmosferą, kolektyvo dvasią ar kliento patirtis.

6. Sukuriame pristatomąjį video, kurį žiūrėdamas klientas pamatys ne tik Jūsų produktus ar paslaugas,

bet pajaus Jūsų užtikrintumą, profesionalumą ir Jūsų charizmą. Video filmų žiūrėjimas prailgina vartotojo leidžiamą laiką svetainėje, o tai sudaro sąlygas paieško sistemoms (pvz. google) kotiruoti ją aukščiau.

7. Integruojame Email-marketingo sistemą,

kuri padės potencialiam klientui pateikti detalesnės informacijos ar plačiau patarti elektroniniu paštu.

8. Internetinę svetainę susiejame su socialiniais tinklais,

o visą turinį sieja vientisas stilius ir informuotumas, todėl atvestas naujas svetainės vartotojas randa atsakymus į jam aktualius klausimus ir daugiau koncentruotai pateikiamos ekspertinės informacijos.

9. Susiejame su Google Analytics platforma,

kuri leis stebėti Jūsų svetainės vartotojų srautus, atėjimo kanalus ir jų elgseną. Facebook Pixel Jums leis geriau suprasti Facebook vartotojų elgseną ir efektyvinti reklamines kompanijas.

D.U.K

Kiek laiko užtrunka sukurti svetainę?

Sutarus dėl svetainės kūrimo darbų, paprastai ją sukuriame, ištestuojame ir paviešiname per 2 mėnesius.

Kokioje platformoje kuriama svetainėje?

Svetainė kuriama WordPress platformoje, todėl vėliau nesunkiai ją galėsite savarankiškai administruoti.

Kaip vyksta darbas?

Pasirašius sutartį, pateikiami svetainės dizaino ir turinio struktūros pasiūlymai, kuriuos suderinus vyksta turinio kūrimo darbai – kuriami tekstai, organizuojamos foto ir video sesijos vizualiam turiniui sukurti. Vėliau turinį sukėlus į demo svetainę ir ištestavus, ji perkeliama ant numatyto domeno.

Ko reikės iš manęs, kad svetainė būtų sukurta?

Iš užsakovo prašome konsultacijos ir ekspertinės nuomonės, tačiau tiek svetainės turinio, tiek struktūros darbus atliekame mes. Nebus iš mūsų prašymų – duokite tekstus, atsiųskite nuotraukas… Mes esame tam, kad Jums padėtume, o neužkrautume užduotimis.

Ar mokėsiu svetainę savarankiškai administruoti?

Taip. Sukūrę svetainę pateikiame instrukciją kaip administruoti svetainę, taip pat pravedame konsultacijas.

Ar suteikiama garantija?

Taip. Svetainei suteikiame 1 metų garantiją, todėl visi pasitaikantys sutrikimai ne dėl Jūsų kaltės bus nedelsiant ištaisyti.

SUNKU APSISPRĘSTI?