SEO paslaugos

SEO paslaugos – Kas tai?

SEO, tai – termino anglų kalba Search Engine Optimization trumpinys, nurodantis į paieškos sistemų optimizavimą. Tinkamai atliktas SEO optimizavimas leidžia tapti jūsų svetainei lengviau randamai nei konkurentų svetainėms bei gerina svetainės poziciją pirmajame paieškos sistemų rezultatų puslapyje. O tai turi tiesioginę reikšmę lankytojų kiekiui svetainėje, pardavimų skaičiui ir jūsų prekės ženklo atpažįstamumui.

%

padeda padidinti žinomumą

%

padidina srautą

%

pritraukia potencialius klientus

Kada ir kodėl verta rinktis SEO paslaugas?

Kol sukuriamas toks svetainės rezultatas, kuris tenkintų jūsų lūkesčius, prireikia įdėti daug darbo. Neabejotinai praleidote ne vieną valandą bandydami išgryninti pagrindinę idėją, sukurti svetainės struktūrą, parinkti tinkamus vizualus bei pasirūpinti įtraukia komunikacija. Galiausiai galite džiaugtis vizualiai patrauklia, estetiška svetaine, tačiau… ar ji sulaukia lankytojų? Jei taip, ar esamas lankytojų svetainėje srautas jus tenkina?

Google Analytics įrankis leidžia stebėti, kas į jūsų svetainę atveda lankytojus: organinė paieška, mokama reklama, socialiniai tinklai, tiesioginė paieška ar kiti šaltiniai. Naudodamiesi minėtu įrankiu galėsite matyti, kiek lankytojų sudaro kiekvieną srautą ir kiek vidutiniškai jie praleidžia jūsų svetainėje laiko. Praleistas laikas yra tiesiogiai proporcingas svetainės turinio aktualumui. Kitaip tariant, kuo daugiau jį dominančios informacijos lankytojas randa, tuo ilgiau svetainėje jis pasilieka.

Stebėdami Google Analytics pateikiamus duomenis netrukus pastebėsite, kad lankytojų srautas, į svetainę patenkantis iš organinės paieškos yra pats kokybiškiausias. Kitaip tariant, besidomintys konkrečiu produktu ar paslauga asmenys, jūsų svetainę randa pagal raktinius žodžius ir čia praleidžia daugiausiai laiko.

Ar jūsų svetainė renkama pagal tinkamus raktinius žodžius? Kaip veikia organinė paieška?

Google algoritmo tikslas – atvesti lankytojus į svetainę, kurioje jie rastų jiems reikalingą informaciją. Tam, kad Google galėtų pagal į paieškos laukelį įvestus raktinius žodžius nukreipti lankytojus į jūsų svetainę, būtina tinkamai suformuoti jos turinį: integruoti raktinius žodžius, sukurti meta title, meta description, alt tekstus, H1, H2 antraštes ir t. t.

Taigi tam, kad Google iškeltų jūsų svetainę ir rodytų pirmame paieškos puslapyje, reikia pasirūpinti ne tik patrauklia jos išvaizda, bet ir jos „perskaitomumu“ Google algoritmui. Kaip tai padaryti? Tereikia pasirūpinti SEO optimizavimu, be kurio svetainė gali būti apskritai sunkiai randama.

Kodėl verta daryti SEO darbus?

Visų pirma, tai investicijos į rinkodaros priemones, kurios pasiliks ilgam. Jūsų sutvarkyta svetainė bus rodoma aukštesnėje pozicijoje gana ilgą laiką. Žinoma, dėl pačių aukščiausių pozicijų paprastai būna didelė konkurencija ir dėl to svetainę verta vystyti nuolatos, papildomai įvesti išorinio SEO priemones, tačiau net ir su vidiniu SEO Jūs būsite randami ir matomi.

Kada rinktis išorinį SEO?

Jei norėtumėte matyti savo svetainę Google pirmo puslapio pirmose pozicijose ir į ją pritraukti didžiausią skaičių lankytojų, neapsieisite be SEO išorinio optimizavimo. Žmonės, suvesdami raktinius žodžius į paieškos naršyklę, atras juos dominančios informacijos straipsniuose ir bus nukreipiami į jūsų svetainę. Jeigu tekstai bus parengti kokybiškai, lankytojų savo svetainėje prieaugyje pastebėsite artimiausiame laikotarpyje.

Kaip įvertinti rezultatyvumą?

Savo svetainės pozicijos pokytį galėsite nuolatos stebėti Google Analytics platformoje. Taip pat ir – specialių platformų pateiktoje analitikoje. Matyti organinio srauto pokyčius svetainėje galėsite naudodamiesi Google Analytics ar Google Console platformomis.

Kodėl verta kreiptis į agentūrą, kad atliktų SEO darbus?

– Pritaikys geriausią sukauptą patirtį, nes vienu metu įgyvendina daug projektų skirtinguose sektoriuose;
– valdo mokamas analitines platformas, kurios leidžia parinkti tinkamiausias priemones;
– nuolat stebės SEO rezultatus ir pagal poreikį galės atitinkamai koreguoti priemonių pasirinkimą siekiant užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo;
– kiekvieną mėnesį analizuos gautus duomenis ir informuos, kurioje pozicijoje esate lyginant su pagrindiniais konkurentais;
– įvertinę srauto kokybę, pasiūlys svetainės turinio papildymus ir būdą juos įgyvendinti, tokiu būdu siekiant, kad ne tik lankytojų, bet ir konversijų skaičius būtų maksimalus.

D.U.K.

Kada galima tikėtis pirmųjų rezultatų po SEO optimizacijos?

Svetainės pozicija Google paieškoje nepasikeičia tą pačią dieną po priemonių įgyvendinimo, tačiau jas pateiktus Google naujam indeksavimui, galima tikėtis, kad artimiausiu metu po truputį pozicijos ims gerėti.

Kaip sužinoti, kurioje pozicijoje yra mano svetainė?

Jei pagal raktinius žodžius nerandate savo svetainės Google paieškoje, jums reikės pasitelkti specialias platformas, kurios analizuoja Jūsų svetainės Google paieškos rezultatus. Daugelis jų yra mokamos.

Ar SEO rezultatai priklauso nuo svetainės turinio?

Taip, kuo svetainė yra labiau pritaikyta vartotojui, kuo labiau iliustracijos atspindi turinį, o tekstai yra įtraukiantys, tuo ji bus reitinguojama į aukštesnes pozicijas. Kitaip tariant, jeigu svetainės vidinės ir išorinės sąsajos leis lankytojui rasti svetainėje naudingo turinio (tai parodys lankytojo svetainėje praleistas laikas), ji bus Google reitinguojama į aukštesnes pozicijas. Taigi siekiant geresnių SEO optimizavimo rezultatų, dažnai turinio korekcija ar papildymas – neišvengiami.

SUNKU APSISPRĘSTI?