ConsAliter svetainės sukūrimas

Įmonės veiklos sritis: Statybos paslaugos.
Projektas atliktas: 2022, Vilnius

Atlikti darbai:
– Atlikta rinkos analizė;
– Atliktas naudojamų raktažodžių tyrimas;
– Sukurta internetinės svetainės struktūra ir vidinių puslapių medis;
– Sukurti informatyvūs tekstai;
– Sukurtas originalus ir į įmonės veiklos sritį orientuotas dizainas;
– Sukurta online užklausos forma
– Atliktas vidinis SEO, svetainė susieta su Google Analytics, Google Adwords, Google Console, Facebook Pixel, Facebook Messenger įrankiais.

Pasiekti tikslai:
Svetainė susieta su domenu, perkelta į įmonės serverį ir sėkmingai naudojama.
www.consaliter.lt

Svetainės įvade pateikiama informacija apie įmonės veiklos sritį, jos svarbą ir egzistuojančius iššūkius. Sukurti 8 vidiniai puslapiai kiekvienai teikiamai paslaugai. Google Adwords, Facebook ar kitų socialinių tinklų reklaminių kompanijų pagalba, lankytojų srautas gali būti vedamas į kiekvieną paslaugą atskirai.

Kiekvienas vidinis puslapis turi savo raktinį žodį, pagal kurį svetainė yra kotiruojama 1-2 pozicijoje Google paieškoje.

Pateikiami klientų atsiliepimai. Taip pat svetainė susieta su Google Maps ir Google atsiliepimų skiltyje, todėl lankytojai tiesiai gali rašyti savo nuomonę ir patirtis.

DUK – klausimai, kurie dažniausiai kyla besikreipiantiems asmenims. Jie padeda suorientuoti iki pateikiant pirminę užklausą.

Įmonė turi didelę patirtį įgyvendinant projektus, todėl kartu vykdant socialinių tinklų administravimą, nuolat pildoma įgyvendintų projektų galerija svetainėje. Kiekvienai teikiamai paslaugai yra nurodomi įgyvendinti projektai. Galerija gali būti filtruojama pagal teikiamas paslaugas.

Vidiniuose paslaugų puslapiuose pateikiama ekspertinė informacija apie paslaugą. Integruotas video turinys ir realiai įgyvendinti projektai. Taip pat pateikiama informacija apie įmonės vertybes, kuriomis ji vadovaujasi įgyvendindama projektus.

SUNKU APSISPRĘSTI?

BENDRAUKIME

Orange Office verslo centras
Senasis Ukmergės kel. 4, LT-14302 Vilnius

+370 682 29 200

Razauskai Media:

12 + 2 =